Portfolio

Dizaino case‘ai
Logotipai
Socialinių tinklų įvaizdis
Kiti atlikti darbai
Atsiliepimai
"Labai džiaugiamės dirbdami su Dovile, ji visada dirba atsakingai, darbus atlieka laiku arba anksčiau, galime ja pasitikėti. Dovilė turi dailų braižą, įgyvendina kūrybiškus sprendimus. Net jei mums kažkas ir atrodo nelabai teisingai parinkta, Dovilė visada greitai ir puikiai tai pakoregoja. Rekomenduojame 100% :)"
Radvilė
TAVO ŠAMPŪNAS
Atsiliepimai
"Darbai vyksta sklandžiai, laikomasi pažadėtų terminų. "
Giedrė M.
BALTIC ASSET MANAGEMENT | Rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovė
Atsiliepimai
"Su Dovile labai lengva dirbti. Ji puikiai įsiklauso į užduotį, greitai ir profesionaliai siūlo sprendimus. Viską atlieka laiku ir kokybiškai. Tik geriausios rekomendacijos."
Paulina G.
FRUTTBERRY | įkūrėja
Atsiliepimai
"Dovilė - profesionali, kūrybinga, atsakinga ir operatyviai dirbanti specialistė. Turi ypatingai subtilų ir skoningą vizualinį matymą bei pajautimą, todėl jos sukurti dizainai atrodo labai estetiškai. Džiaugiamės mūsų projektui atradę ir pasirinkę partnerystę būtent su Dovile."
Armina S.
FRUTTBERRY | bendraįkūrėja
Atsiliepimai
"Paprasta dirbti, taikomasi prie kliento įnorių ir neapibrėžtumo. Galutinis rezultatas - maksimaliai teigiamas."
Arnas S.
SIA "METALBEE" | direktorius
Atsiliepimai
"Su Dovile kartu kūrėme įmonės reklaminius lankstinukus. Dirbti buvo lengva. Greitai pagavo, ko norime ir pasiūlė galimus variantus. Operatyviai reagavo į iškylančius klausimus ir pastabas. "
Lidija Ignotienė
UAB "FAZĖ" | administratorė
Atsiliepimai
"Dizaino darbus visiems mano projektams kuria Dovilė. Atsitiktinė pažintis ieškant dizainerio tapo ilgalaikiu, reguliariu bendradarbiavimu. Kaip būsimi Dovilės klientai turėtumėte žinoti tik tiek: darbai bus atlikti įsigilinant į Jūsų poreikius, greitai, švariai - būtent taip, kaip verslui reikia. Dėl kainos priekaištų neturiu - už kokybę reikia mokėti."
Arminas U.
smartrent.lt ir autogoods.lt vadovas
Atsiliepimai
"Vertinu Dovilės stiliaus ir tendencijų pajautimą, kokybiškai ir kūrybiškai atliktus darbus."
Lukas P.
Loop360.lt vadovas
Atsiliepimai
„Savo darbą mylinti ir puikiai išmananti, profesionali dizainerė. Originalūs ir drąsūs kūrybiniai sprendimai, estetikos pojūtis, aukštos kokybės logotipai, baneriai ir kiti grafiniai darbai, savalaikiškumas ir iniciatyvumas – tai, dėl ko ypač vertiname šį bendradarbiavimą.“
Vida K.
„Morta Creation House“ / „Taibox“
Atsiliepimai
“Su Dovile teko bendradarbiauti kuriant įmonės logotipą bei vizualinę medžiagą. Ji puikiai suprato mūsų poreikį, pateikė taiklias sprendimo idėjas ir jas sėkmingai įgyvendino. Labai vertinu jos nuoširdų įsiklausimą, poreikio atliepimą, originalius sprendimus, visuomet sutartu laiku atliekamus darbus, malonų ir sistemingą bendravimą. Ačiū, Dovile, už pagalbą!”
Jurga
Talentspace.lt įkūrėja
Atsiliepimai
"Dovilės darbuose atsispindi puikus estetikos suvokimas, kūrybingumas, meilė savo veiklai, o kai visa tai suderinta su atsakingumu ir konkrečiu bendravimu - dirbti kartu vienas malonumas. Didžiausios rekomendacijos!"
Dovilė A.
MANO natūrali kosmetika, Rinkodaros projektų vadovė
Atsiliepimai
"Labai konkretus, greitas ir draugiškas komunikavimas. Puikiai įsiklausė į visus lūkesčius ir norus. Rezultatu esame labai patenkinti! Rekomenduojame ir rekomenduosime visiems ateityje. Ačiū!"
Aurelija
Wakespot.lt
Atsiliepimai
„Esu be galo patenkinta tiek bendravimu, tiek darbo rezultatais dirbant su Dovile. Puikiai įsiklausė į mūsų įmonės poreikius ir pageidavimus, pajautė produktą, darbas vyko itin greitai ir sklandžiai. Esu labai patenkinta rezultatais ir būtinai grįšiu su kitais darbais!“
Viktorija N.
"myTU" marketingo vadovė
sėkmingas startas

Konsultacija = sėkminga pradžia.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Brandbook senokai nebėra apie puodelių ir tušinukų sukūrimą. Yra daug svarbesnių elementų, kurie tikrai reikalingi bandant pasiekti savo tikslinę auditoriją. Po bendradarbiavimo su manimi turėsite stiprų vizualinį identitetą ir žinosite kaip juo naudotis.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Manimi pasitiki
logo kurimas kaina
Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA