Pelėda House - leidinio dizainas, produkcijos katalogas

Pelėda House – grindų ir durų salonas Kaune. Prekės ženklas vertina aukščiausią kokybę ir stengiasi ją perduoti klientams. Džiaugiuosi, kad jų asortimento katalogą teko sumaketuoti man. Katalgoų maketavimas man savotiška meditacija – nors darbas vienas nuobodesnių, katalogai reikalingi ir tenka juos sukurti. Ką sukūrėme su Pelėda House?
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Pelėda House produkcijos katalogas

Jau man teko sumakeutoti ne vieną katalogą - jų struktūra privalo būti aiškiai suprantama, o dizainas - neužgožiantis produkto. Klientas manimi pasitikėjo ir mano pasiūlytą dizaino stilistiką patvirtino karto. Dirbome paskubomis, tačiau rezultatas, tikiu, džiugina ne tik mane, bet ir klientą. Katalogas klientui tarnaus ilgai, kadangi dizainą parinkau minimalų ir ilgaamžišką.

KLIENTAS
Pelėda House

/

ATLIKTI DARBAI
Katalogo dizainas ir maketavimas

/

NIŠA
Interjeras

sėkmingas startas

Reikalingas leidinio dizainas? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Nesvarbu koks leidinys reikalingas jūsų veiklai – pasirūpinsiu, kad jis visiškai atitiktų šiuolaikines dizaino tendencijas bei profesionaliai paruošiu jį gamybai.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA