Portum vizualinis identitetas

Portum specializuojasi kuriant įvairaus formato verslo erdves. Mažmeninė prekyba, sandėliavimas, biuras – arba visų trijų derinys – viskas įveikiama Portum komandai. Portum veikia visose trijose Baltijos šalyse, todėl jiems reikėjo stipraus ir modernaus įvaizdžio. Džiaugiuosi, galėdama klientui padėti tokį susikurti. 
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Portum prekės ženklo vizualinis įvaizdis

Paprastai, moderniai, bet išsiskiriančiai - tokį firminį stilių sukurti sudėtingiausia. Ypač tuomet, kai prekės ženklas neturi kažkokios skrupulingos priešistorės, už kurios būtų galima "užsikabinti". Tada dizaineriams specialistams kaip aš, tenka atsiraitoti rankoves ir paplušėti. Ieškojimų dariau nemažai (kaip ir beveik visada), tačiau su klientu priėjome išvadą, kad šis variantas - galutinis.

KLIENTAS

Portum

/

ATLIKTI DARBAI
Logotipas, spalvų paletė, šriftai komunikacijai, socialinių tinklų dizainas, vizitinė kortelė, grafiniai elementai, tentų dizainas, logotipavimo taisyklės, įsegamas ženkliukas, el. pašto parašas

/

NIŠA
Nekilnojamas turtas

Iš pradžių su klientu planavome logotipą daryti iš pavadinimo ir simbolio. Po ieškojimų koks tas simbolis galėtų būti, klientas nusprendė, kad visgi jo atsisakome ir paliekame tik pavadinimą. Manau, kad sprendimas geras – jei simbolio negalime sukurti su pridėtine verte, o prekės ženklo pavadinimas yra pakankamai trumpas, galime jo atsisakyti. 
Brandbook knyga: 
sėkmingas startas

Reikalingas vizualinis identitetas ar jo dalys? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Brandbook senokai nebėra apie puodelių ir tušinukų sukūrimą. Yra daug svarbesnių elementų, kurie tikrai reikalingi bandant pasiekti savo tikslinę auditoriją. Po bendradarbiavimo su manimi turėsite stiprų vizualinį identitetą ir žinosite kaip juo naudotis.

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA