MANO kosmetika - etikečių dizainas plaukų produktams

produkto dizainas
MANO – lietuviškos kosmetikos gamintojas, išsiskiriantis mokslu pagrįstomis formulėmis ir veiksmingumu. Rūtos Gvazdaitienės kuriamas prekės ženklas sparčiai auga, atsiranda naujų produktų, o su jais – poreikis ir naujiems etikečių dizainams.
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

MANO kosmetikos produktų plaukams etiketės

Iki šiol panašių produktų MANO asortimente nebuvo, todėl reikėjo sukurti etikečių dizainą naujos formos pakuotėms. Sukurtos etiketės byloja apie priemonių švelnumą, natūralumą, o parinktos spalvos puikiai dera tarpusavyje ir idealiai atrodo toje pačioje lentynoje vartotojo namuose.

KLIENTAS
MANO 

/

ATLIKTI DARBAI
Etikečių dizainas

/

NIŠA
Kosmetika

/

NUOTRAUKOS
Asta Černė, MANO

sėkmingas startas

Reikalingas etiketės dizainas Jūsų produktui? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Estetiška ir funkcionali etiketė – produkto puošmena, prisidedanti prie jo vertės. Sukurkime etiketę, kuri padidins jūsų produktų vertę.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA