Gilės grindys - leidinio dizainas, produkcijos katalogas

katalogo maketavimas
Gilės grindys –  tai aukščiausios kvalifikacijos ąžuolo gerbėjų komanda, kuri ne tik padės Jums išsirinkti ąžuolines grindis, bet ir profesionaliai pakonsultuos visais Jūsų rūpimais klausimais. Klientui reikėjo stilingo katalogo, kuriame galėtų pavaizduoti savo asortimentą, pabrėžti jo grožį ir išskirtinumą, gausumą.  

 

DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Gilės grindys produkcijos katalogas

Ko reikia geram katalogui? Aiškios struktūros ir aiškaus produkcijos išdėstymo. Katalogo dizainas neturi užgožti produkto, neturi trukdyti į jį pasižiūrėti ir įvertinti. Tai supratęs klientas norėjo persidaryti savo produkcijos katalogą ir mielai sutiko su manimi pasirinkti minimalistinį, modernų dizainą, kurio stilistika tarnaus ilgai. Pasižiūrėjus į šį katalogą po kelių metų jis neatrodys pasenęs ar nebemadingas.

KLIENTAS
Gilės grindys

/

ATLIKTI DARBAI
Katalogo dizainas ir  maketavimas

/

NIŠA
Grindys

sėkmingas startas

Reikalingas leidinio dizainas? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Nesvarbu koks leidinys reikalingas jūsų veiklai – pasirūpinsiu, kad jis visiškai atitiktų šiuolaikines dizaino tendencijas bei profesionaliai paruošiu jį gamybai.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA