MANO kosmetika - etikečių dizainas kūno produktams

etikeciu dizaino kurimas
MANO – lietuviškos kosmetikos gamintojas, išsiskiriantis mokslu pagrįstomis formulėmis ir veiksmingumu. Rūtos Gvazdaitienės kuriamas prekės ženklas sparčiai auga, atsiranda naujų produktų, o su jais – poreikis ir naujiems etikečių dizainams.
dizaino paslaugos etiketes kurimas
etikeciu dizaino paslaugos
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

MANO kosmetikos produktų kūnui etiketės

Naujai pasirodžiusiems produktams sukurtos etiketės, kurios komplimentuoja jau anksčiau leistų kosmetikos linijų produktų etiketes. Vienintelė užduotis buvo šiek tiek atnaujinti elementų išdėstymą etiketėje taip sukuriant modernesnį ir labiau estetišką vaizdą. Bendradarbiaujant su klientu buvo sukurti šie sprendimai - etiketės kūno aliejui ir savaiminio įdegio putoms.

KLIENTAS
MANO 

/

ATLIKTI DARBAI
Etikečių dizainas

/

NIŠA
Kosmetika

grafinis dizainas
dizaino paslaugos
sėkmingas startas

Reikalingas etiketės dizainas Jūsų produktui? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Estetiška ir funkcionali etiketė – produkto puošmena, prisidedanti prie jo vertės. Sukurkime etiketę, kuri padidins jūsų produktų vertę.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA