ŠarVas - logotipo kūrimas

logotipai
ŠarVas – yra pirmosios vardo Šarūnas Vasiliauskas raidės, inicialai. Logotipas skirtas juvelyro asmeniniam prekės ženklui. Klientas buvo konkretus – logotipas turi būti lengvai įsimenamas, stilingas bei modernus. 
sarvas juvelyrikos kalve
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

ŠarVas logotipo kūrimas

Asmeniniam juvelyro prekės ženklui parinktas monogramos tipo logotipas. Monograma kurta iš raidžių S ir V, o ta pati V raidė atlieka ir varnelės, kuri būna ant Š (Šar) funkciją. Tokiu būdu logotipe neatsiranda dar viena papildoma detalė, o reikšmė lieka pilnai išpildyta. Monograma puikiai veikia ir naudojama viena pati, ir komponuojama kartu su pilnu pavadinimu ir šūkiu. Prie monogramos parinktas prabangus serifinis šriftas, o šūkis išreikštas moderniu beserifiniu šriftu.

KLIENTAS
ŠarVas 

/

ATLIKTI DARBAI
Logotipo kūrimas

/

NIŠA
Juvelyrika

Klientas: "Iš tikrųjų gana retai kada būna, kad kuriant prekės ženklą taip atitaikoma tematika ir atitinka idėją. Puikus darbas!"
logotipu kurimas paslaugos
logo kurimas kaina
maketavimo paslaugos
logotipo kurimo paslaugos
sėkmingas startas

Reikalingas logotipas? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Logotipas yra jūsų veiklos parašas. Viską, ką sukuriate ir siūlote savo tikslinei auditorijai, pažymite ir pasirašote su logotipu. Sukurkime jį modernų, išskirtinį ir ilgaamžį.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Kontaktai

info@dalmantaite.com
+370 669 20 950
(+ WhatsApp)
Linkedin 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA