Logotipų šablonai Canva platformai

logo kurimas
Canva – į grafinį dizainą orientuota platforma, kuri leidžia lengvai kurti vizualų turinį. Platforma paremta išankstinių šablonų pasiūlymų sistema, leidžianti juos redaguoti ir pridėti savo elementų. Su manimi susisiekė Canva platformos atstovė ir nupirko 10 logotipų šablonų skirtingoms veiklų kategorijoms.
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Canva logotipų šablonų kūrimas

Darbas vyko labai paprastai - gavau užduotį sukurti 10 skirtingų logotipų "paruoštukų" Canva platformą naudojantiems vartotojams. Galbūt kebliausia šiame projekte buvo tai, jog reikėjo išmokti naudotis Canva. Kadangi dirbu su visiškai kitokiomis programomis - tai buvo iššūkis. Greitai prisitaikiau ir sukūriau dešimt logo šablonų, kuriuos iki pat šiandien galite rasti Canva platformoje ir panaudoti savo reikmėms.

KLIENTAS
Canva

/

ATLIKTI DARBAI
Logotipų kūrimas

/

NIŠA
Grafinio dizaino įrankis

canva logotipai
logo
Klientas: "I’m getting in touch because I really love your portfolio (especially your logo work!)."
sėkmingas startas

Reikalingas logotipas? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Logotipas yra jūsų veiklos parašas. Viską, ką sukuriate ir siūlote savo tikslinei auditorijai, pažymite ir pasirašote su logotipu. Sukurkime jį modernų, išskirtinį ir ilgaamžį.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA