FindVit - vizualinis identitetas

logotipu kurimas
FindVit – platforma, kuri testo pagalba padeda pasirinkti tinkamus papildus. Palengvina trūkstamų mineralų ir vitaminų atpažinimą tiesiog išnagrinėjus savo įpročius ir būseną. Klientui reikėjo vizualinio identiteto dalių, su kuriomis projektas galėtų startuoti.
grafinis dizainas
grafinio dizaino paslaugos
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

FindVit vizualinio identiteto dalys

Platforma orientuota į auditoriją, kuri nori gerai justis ir pagerinti savo sveikatą, imuninę sistemą. Kliento reikalavimas identitetui - jis turi būti gyvas, "skanus", gerai nuteikiantis. Parinktos ryškios ir aktyvios spalvos, logotipe ikomponuota šypsenėlė nuteikia teigiamai, o visas vizualinis identitetas energingas, žaismingas ir siejasi su sveiku gyvenimo būdu bei jo puoselėjimu. Platformos paleidimui sukurtos reikalingiausios vizualinio identiteto dalys. Taip pat klientui sugalvojau šūkį "Nuo klausimyno iki vitamino", kuris puikiai apibūdina visą platfromos veikimo principą ir rezultatą.

KLIENTAS
FindVit

/

ATLIKTI DARBAI
Logotipo kūrimas, spalvos ir šriftas komunikacijai, WEB dizaino kūrimas, spausdinta atributika siuntoms, produktų el. parduotuvėje pateikimo dizainas, šūkio sugalvojimas

/

NIŠA
Maisto papildai

Klientas: "Jūsų darbu visada žavėjomės ir dabar atsiliepimai iš klientų apie svetainę tik patys geriausi!"
lipduku maketavimas
web dizaino kurimas
web kurimo paslaugos
brandbook kurimas
sėkmingas startas

Reikalingas vizualinis identitetas ar jo dalys? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Brandbook senokai nebėra apie puodelių ir tušinukų sukūrimą. Yra daug svarbesnių elementų, kurie tikrai reikalingi bandant pasiekti savo tikslinę auditoriją. Po bendradarbiavimo su manimi turėsite stiprų vizualinį identitetą ir žinosite kaip juo naudotis.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA