7 tylos kūno klinika vizualinis identitetas

7 tylos – erdvė, kurioje žmogus matomas kaip visuma, kaip tarpusavyje glaudžiai susijusių fizinės, psichoemocinės ir biocheminės dalių dermė. Tai klinika, kurioje žmogus gali atgaivinti savo kūną ir, be abejo – mintis. Ramybę ir kūno klinikos vertybes reikėjo perteikti vizualiniu identitetu, kurį klinikos įkūrėja patikėjo man. 
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

7 tylos kūno klinika prekės ženklo įvaizdis

Klientė pageidavo "neperkrauto, švaraus, lakoniško, dvelkiančio ramybe, tyla ir sveikata" prekės ženklo. Darbas prasidėjo, savaime aišku, nuo inspiracijų. Klientė pasidalino savo vizija, aš jai pasiūliau savo. Po diskusijų ir bandymų gimė prekės ženklas, kurį matote dabar ir kuris sėkmingai vystosi, gyvena, funkcionuoja. Logotipui parinkau netaisyklingos formos, plonos linijos apskritimą. Jis trapus, lakoniškas, lengvas. Visame identitete vyrauja šilta spalvų paletė, kurios akcentas - oranžinė, saulėlydžio spalva. Oranžinė spalva turi gražių reikšmių ir asociacijų, o viena iš jų dabar bus ir 7 tylos prekės ženklas.

KLIENTAS

7 tylos

/

ATLIKTI DARBAI
Logotipas, spalvų paletė, šriftai komunikacijai, socialinių tinklų dizainas, vizitinė kortelė, dovanų kuponas, grafiniai elementai

/

NIŠA
Sveikatingumo paslaugos

Darbus visuomet pradedu nuo moodboardo. Susirenku pavyzdžius sau ir klientui, kad įsitikinčiau, jog kalbame apie tą patį. Niekada neslepiu nuo kliento fakto, jog iš kažkur inspiruojuosi. Savos idėjos + inspiracijos = labai geras rezultatas, todėl savo darbo metodikos neišduodu. Žemiau galite pamatyti, kokį moodboardą pasitvirtinome su kliente – tai buvo mūsų atspirties taškas. 
Moodboard'as
Brandbook knyga: 
sėkmingas startas

Reikalingas vizualinis identitetas ar jo dalys? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Brandbook senokai nebėra apie puodelių ir tušinukų sukūrimą. Yra daug svarbesnių elementų, kurie tikrai reikalingi bandant pasiekti savo tikslinę auditoriją. Po bendradarbiavimo su manimi turėsite stiprų vizualinį identitetą ir žinosite kaip juo naudotis.

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA