Sanasoil - logotipo ir produktų etikečių re-brand

sanasoil logotipas
Sanasoil – organiškos kilmės, niekam nekenkiančios ir nepavojingos trąšos gausesniam derliui ir sveikesniems augalams. Klientas atėjo su problema – taip, kaip dabar atrodo prekės ženklas netinka, reikia moderniau. Įvaizdį sėkmingai pakeitėme. 
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Sanasoil logotipo ir pakuočių dizaino re-brand

Pasiūliau seną logotipą tiesiog padaryti minimalesnį. Per daug kompleksiškas logotipas ne tik kad apsunkina jo panaudojimą, bet ir yra sunkiai suvokiama jo idėja. Pasilikome ties viena idėja - meile augalui ir gamtai. Tad senojo logotipo paimtas vienas elementas ir paverstas nauju, stipresniu ir geriau suvokiamu bei lengviau panaudojamu ženklu. Pakuočių etiketėms pasirinktos įvairios augalų iliustracijos ir spalvos. Dizainas sukurtas taip, kad kuo labiau transliuotų "tai visiškai nepavojinga" žinutę. Taip pat padėjau sugalvoti šūkų (angl. slogan), kuris galėtų papildyti logotipą tais atvejais, kai reikia konteksto apie produktą.

KLIENTAS
SanaSoil

/

ATLIKTI DARBAI
Logotipo perkūrimas, pakuočių etikečių dizainas, šūkio sugalvojimas (papildomai klientas paruoštas parodai – stendo dizainas, staliuko dizainas, lankstinukas, vizitinės kortelės)

/

NIŠA
Trąšos

logo kurimo paslaugos
Klientas: "Ačiū už jūsų sukurtą stilių ir logotipą. Manau sėkmė garantuota. 🙂 Jei kažkada bus produktai ir prekybos centruose, tai konkurentams jokių šansų."
pakuociu dizainas
pakuociu maketavimas
etiketes
gitanas nauseda
sėkmingas startas

Reikalingas vizualinis identitetas ar jo dalys? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Brandbook senokai nebėra apie puodelių ir tušinukų sukūrimą. Yra daug svarbesnių elementų, kurie tikrai reikalingi bandant pasiekti savo tikslinę auditoriją. Po bendradarbiavimo su manimi turėsite stiprų vizualinį identitetą ir žinosite kaip juo naudotis.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA