InRento - vizualinio identiteto dalių kūrimas

brandbook kurimas
Inrento – investavimas į NT nuomos projektus su NT įkeitimu. Klientui trūko vienų svarbiausių vizualinio identiteto dalių – socialinių tinklų įvaizdžio, reklamų spaudai dizaino ir prezentacijos šablono. 
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Inrento vizualinio identiteto dalių sukūrimas

Kuriant vizualinį identitetą, labai svarbu apgalvoti ir komunikacijos strategiją - kur ieškosime savo veiklos tikslinės auditorijos. Pasirinkus komunikacijos platformas ir būdus - susikurti stilių. Šiam klientui sukūriau trūkstamiausias dalis, pagal jau veikiantį prekės ženklą: soc. tinklų įvaizdį ("uždaviau" stilistiką, sukūriau redaguojamus šablonus); reklamos spaudai dizainą (sukūriau du vertikalios ir vieną atvarto dydžio reklamos dizainus, kuriuos galima naudoti žurnale, plakatų pavidalų ir pan.); prezentacijos dizainą (sukūriau stilistiką, pagrindines skaidres ir redaguojamą šabloną .pptx formatu).

KLIENTAS
Inrento

/

ATLIKTI DARBAI
Socialinių tinklų ivaizdis; Reklamos spaudai dizainas; Prezentacijos dizainas.

/

NIŠA
Investavimas

Socialinių tinklų įvaizdis
Reklamos spaudai dizainas
spaudos maketavimas
inrento atvartas
Prezentacijos dizainas
prezentacijos dizainas
sėkmingas startas

Reikalingas vizualinis identitetas ar jo dalys? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Brandbook senokai nebėra apie puodelių ir tušinukų sukūrimą. Yra daug svarbesnių elementų, kurie tikrai reikalingi bandant pasiekti savo tikslinę auditoriją. Po bendradarbiavimo su manimi turėsite stiprų vizualinį identitetą ir žinosite kaip juo naudotis.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Kontaktai

info@dalmantaite.com
+370 669 20 950
(+ WhatsApp)
Linkedin 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA