Sanasoil - organinių trąšų pakuotės dizainas

 
Sanasoil – organiškos kilmės, niekam nekenkiančios ir nepavojingos trąšos gausesniam derliui ir sveikesniems augalams. Man buvo patikėta „aprengti“ šiuos produktus ir sukurti jiems pakuotės dizainą. 
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Sanasoil pakuočių dizainas

gali patraukli ir profesionali pakuotė? Labai daug. Taip pat kaip žmonės atstumia arba patraukia savo išvaizda, pakuotės daro lygiai tą patį. Dažnu atveju neprofesionalus pakuotės dizainas pritraukia netinkamą auditoriją arba jos nepritraukia visai. Būtent todėl yra naudinga samdyti specialistus, kurie galėtų pilnai atskleisti produkto vertę, suteikiant tam produktui jam tinkamą išvaizdą. Šis grafinis iššūkis su SanaSoil man labai patiko - klientas visiškai pasitikėjo mano profesionalumu ir gavo gerą galutinį produktą.

KLIENTAS
Sanasoil

/

ATLIKTI DARBAI
Etiketės dizainas, pakuotės dizainas

/

NIŠA
Trąšos

Nuotr.: Simas Suminskas

sėkmingas startas

Reikalingas etiketės dizainas Jūsų produktui? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Estetiška ir funkcionali etiketė – produkto puošmena, prisidedanti prie jo vertės. Sukurkime etiketę, kuri padidins jūsų produktų vertę.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA