MANO natūrali kosmetika - pakuočių dizainas

Jau ne vienerius metus rūpinuosi MANO natūralios kosmetikos prekės ženklo įvaizdžiu. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad galiu savo idėjomis ir išmone prisidėti prie puikios, lietuviškos kosmetikos prekės ženklo vizualinio identiteto, jį formuoti ir tobulinti. Šį kartą pristatau naują pakuočių konceptą – atsinaujinus logotipui, atnaujinome ir kosmetikos pakuočių išvaizdą. 
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

MANO lietuviškos kosmetikos pakuočių dizainas

Pagrindinis tikslas buvo pakuotes atnaujinti taip, jog prekės ženklas atrodytų solidžiau, patikimiau. Senosios pakuotės ne iki galo atliepė tai, kas yra buteliukų viduje. O viduje ne kokie tai žolelių nuovirai, o tikros, mokslu ir biotechnologijomis paremtos kosmetikos formulės. Tai reikėjo pasakyti auditorijai - pakviesti ir sudominti, kurti pasitikėjimą ir jau pakuote žadėti efektyvumą. Ieškojimai buvo ilgi. Minimalius dizainus sukurti yra sudėtingiausia - tai turi būti minimalu, tačiau pakankamai unikalu. Šių dviejų savybių sinergija - kiekvieno dizainerio sunkiausia užduotis.

KLIENTAS
MANO natūrali kosmetika

/

ATLIKTI DARBAI
Naujas etikečių dizainas, etikečių maketavimas, esamų ir naujų produktų apipavidalinimas

/

NIŠA
Kosmetika

Anksčiau produktai atrodė taip:
Šiandien jie yra įgavę naują, šviežią ir daug labiau prekės ženklo vertybes bei tikslus atitinkantį įvaizdį: 
sėkmingas startas

Reikalingas etiketės dizainas Jūsų produktui? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Estetiška ir funkcionali etiketė – produkto puošmena, prisidedanti prie jo vertės. Sukurkime etiketę, kuri padidins jūsų produktų vertę.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA