Kelionių Akademija socialinių tinklų dizainas

Kelionių Akademija – kelionių agentūra. Siūlo labiau premium keliones ir vieną dieną pajuto, kad labai atsilieka nuo konkurentų. Buvę Kelionių Akademijos (toliau KA) socialini tinklų vizualai neatliepė tikslinės auditorijos lūkesčių ir jos nepritraukė. Klientas kreipėsi į mane su tikslu susikurti vientisumą vizualuose, o tuo pačiu įnešti į juos šiek tiek modernumo. 
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Kelionių Akademija socialinių tinklų dizaino re-brand

Pagrindinis kliento lūkestis buvo susikurti vizualų sistemą, su kuria būtų lengva - mat vizualus reikia "kepti" kasdien, teikti nors ir šabloniškus, tačiau įvairius kelionių pasiūlymus auditorijai. Prašymas buvo išlaikyti logotipe naudojamas prekės ženklo spalvas bei jau nusimatytą šriftą. Visa kita - liko mano rankose. Kaip visada, pirmiausia pradėjau nuo klausimyno ir moodboard'o. Bendradarbiavimas su klientu buvo sėkmingas - KA atstovė minėjo, kad rezultatas pranoko lūkesčius. Kviečiu įvertinti ir jus!

KLIENTAS

Kelionių Akademija 

/

ATLIKTI DARBAI
Socialinių tinklų dizainas + CANVA šablonai

/

NIŠA
Kelionės

Moodboard'as
Žemiau galima pamatyti, kaip KA soc. tinklų dizainai atrodė prieš mūsų bendradarbiavimą ir kaip – po jo: 
Komunikacija prieš
Komunikacija po
Sukūriau keletą „etaloninių“ banerių pavyzdžių, įvedžiau bendrą stilistiką ir sukūriau redaguojamus šablonus Canva platformoje, kad klientas galėtų lengvai ne tik redaguoti esamus, bet ir adaptuoti naujus dizainus. Peržvelgusi kliento komunikaciją po laiko, pastebėjau, kad viskas puikiai sekasi – naudojami ir šie mano sukurti šablonai ir taip pat klientas pasikūręs jam reikalingų adaptacijų, laikantis numatytos stilistikos. 
Neoficialu, bet pastebėjau, kad naujieji vizualai susilaukia daugiau auditorijos reakcijų, nei senieji: naujuosius daugiau žmonių „palaikina“, pakomentuoja. Vadinasi, naujasis stilius labiau rezonuoja su auditorija. Tikslas pasiektas! 
Taip pat naują socialinių tinklų dizainą pritaikėme ir kituose kanaluose – klientui prisireikus susimaketuoti reklaminius puslapius žurnale, buvo labai naudinga panaudoti jau susikurtus elementus ir pasinaudoti apsibrėžtomis gairėmis. 
sėkmingas startas

Reikalingas socialinių tinklų dizainas? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Socialiniai tinklai – dabartis. Kiekvienam prekės ženklui reikalinga juose būti ir formuoti teisingą įspūdį apie save. Jeigu jaučiate, kad to nėra – stilingai „aprengti“ galiu aš. Susisiekite! 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA