4 Sezonai - pakuočių dizainas

Pakuotės dizainas reiškia labai daug. Ypatingai, kai kalbame apie maisto produktus. Pakuotė gali sužadinti apetitą arba kaip tik – jį numušti. Tad renkantis įpakavimo dizainą, svarbu apgalvoti kaip norime, kad vartotojas ją suvoktų. 
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

4 sezonai - maišelių ir dovanų dėžutės dizainas

Laura 4 sezonai prekės ženklo man patikėjo ypatingai atsakingą darbą - sukurti maišelių dizainą jos parduodamai prekei - lifolizuotoms uogoms, vaisiams ir daržovėms. Pagrindinis mūsų tikslas buvo sukurti pakuotę, kuri atrodytų "skaniai" ir kviestų paragauti jos turinio. Klientei siūliau keletą sprendimų, kol galų gale bendromis jėgomis pasirinkome vieną - apetitą keliančių spalvų fone komponuoti tikras, viduje besislepiančių produktų nuotraukas. Iš fotografės nufotografuotų elementų karpiau ir dėliojau kompozicijas, kurias didinau ir dėjau pakuotės priekyje. Viską papildė smulkūs ir neužgožiantys grafiniai elementai bei pastelinės spalvos. Paraleliai kūrėme ir dovanų dėžutės dizainą. Klientės noras buvo turėti minimalią, prabangiai atrodančią dėžutę, tinkančią įvairiems produktams.

KLIENTAS
4 Sezonai

/

ATLIKTI DARBAI
Maišelių dizainas, dovanų dėžutės dizainas

/

NIŠA
Maisto produktai

Kviečiu peržiūrėti pakuotes iš arčiau:
sėkmingas startas

Reikalingas pakuotės dizainas Jūsų produktui? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Estetiška ir funkcionali pakuotė – produkto puošmena, prisidedanti prie jo vertės. Sukurkime pakuotę, kuri padidins jūsų produktų vertę.

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA