MANO natūrali kosmetika - logotipo kūrimas

MANO prekės ženklas sparčiai auga ir keičiasi, o su pokyčiais atsiranda ir naujo įvaizdžio poreikis. Pirmieji žingsniai rebrand kelionėje – logotipas. Man prekės ženklas patikėjo itin svarbią ir atsakingą užduotį – sukurti naują logotipą jau ištikimų vartotojų turintiems produktams. 
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

MANO naūtrali kosmetika logotipo kūrimas

Kadangi prekės ženklas padrąsėjo ir sukaupė pasitikėjimo savimi, tą norėjau įamžinti ir naujame logotipe. Prekės ženklo logotipą pastorinau ir padariau labiau matomu. Dabar logotipas ryškus ir pastebimas, nesistengiantis pasislėpti produkto. Logotipui suteikta daugiau organiškumo ir charakterio, o ant A raidės atsiradęs lapelio motyvas primena, kad kosmetika natūrali. Labai didžiuojuosi šiuo darbu ir negaliu atsižiūrėti kaip jis tinka prekės ženklui ir jo ateities planams.

KLIENTAS
MANO natūrali kosmetika

/

ATLIKTI DARBAI
Logotipo kūrimas

/

NIŠA
Kosmetika

sėkmingas startas

Reikalingas logotipas? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Logotipas yra jūsų veiklos parašas. Viską, ką sukuriate ir siūlote savo tikslinei auditorijai, pažymite ir pasirašote su logotipu. Sukurkime jį modernų, išskirtinį ir ilgaamžį.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkime nuo pokalbio. 

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA