Fruttberry vizualinis identitetas

fruttberry vizualinis identitetas
Fruttberry – sveiko ir pilnavertiško gyvenimo būdo palydovas. Tai miltelių mišiniai iš vaisių, daržovių, uogų ir sėklų. Dažnas žmogus per dieną nesuvartoja pakankamo kiekio daržovių ir vaisių, o ką jau kalbėti apie jų įvairovę. Fruttberry tai palengvino – mažuose pakeliuose slepiasi didelė vertė.
DAUGIAU APIE PROJEKTĄ

Fruttberry prekės ženklo įvaizdis

Pažintis su klientu buvo tokia - Fruttberry kūrėjai kreipėsi į mane, turėdami logotipo užuomazgas ir spalvų paletę produktų linijai. Tačiau tam, kad produktas būtų tinkamai iškomunikuotas vizualiai, trūko dar labai daug dalykų. Viską kūrėme palaipsniui, po mažą žingsnelį - nuo pakuočių iki ikonėlių, nuo lankstinukų iki stendų, nuo internetinės parduotuvės dizaino iki socialinių tinklų įvaizdžio. Ieškojimų buvo daug. Kadangi klientas ruošėsi vykti į parodą, vizualinio identiteto kūrimą turėjome pradėti visiškai "iš kito galo", nei reikėtų, todėl realiai visam identitetui toną uždavė sukurti pakuočių/dėžučių dizainai, kurių kūrybiniame etape sukūrėme gal 50+ variantų!

KLIENTAS

Fruttberry

/

ATLIKTI DARBAI
Logotipo korekcija ir papildymas simboliu, pakuočių dizainas, grafiniai elementai, šriftų sistema, internetinės svetainės dizainas, soc. tinklų įvaizdis ir dar daugiau.

/

NIŠA
Mityba

fruttberry vizualinis identitetas
fruttberry vizualinis identitetas
Darbai pradėti nuo esminės „higienos“ – kliento turimame logotipe pirmiausia puoliau sutvarkyti tarpus tarp raidžių. Nors kai kuriems tai gali pasirodyti smulkmena, tokia smulkmena yra didelė klaida logotipe – keistas likęs tarpelis tarp dviejų „t“ raidžių ir vizualiai netvarkingi tarpai tarp likusių raidžių trukdo logotipą skaityti.
logotipu kurimas
Prieš
Po
Tuomet logotipas buvo papildytas simboliu, kuris iliustruoja stiklinės su šiaudeliu joje vaizdą, žiūrint iš viršaus. 
Visiškai suformavus logotipą, buvo galima imtis kitų reikalingų darbų ir formuoti įvaizdį toliau. Žemiau galite peržiūrėti daugiau mano darbų, atliktų Fruttberry prekės ženklui.
sėkmingas startas

Reikalingas vizualinis identitetas ar jo dalys? Pasikalbėkime.

Du profesionalai savo srityse - Jūs ir aš - kartu pasieksime geriausio rezultato.

Brandbook senokai nebėra apie puodelių ir tušinukų sukūrimą. Yra daug svarbesnių elementų, kurie tikrai reikalingi bandant pasiekti savo tikslinę auditoriją. Po bendradarbiavimo su manimi turėsite stiprų vizualinį identitetą ir žinosite kaip juo naudotis.

Rekvizitai

Dovilės Dalmantaitės indv. v. 
Pažymos nr. 882339

© Dalmantaite.com  |  2022

[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA